Apie mane

Mokytoja Veronika

Aš – netipinė mokytoja. Po visos dienos darbų mokykloje skubu namo, kur laukia pas mane asmeniškai ateinantys mokinukai – dirbu korepetitore. Šiam papildomam darbui namuose skyriau visą kambarį, kuris virto klase – net lentą jame esu įkurdinusi. Esu linkusi daug dirbti, todėl dvylika valandų trunkanti darbo diena man patinka. Taip pat esu kūrėja. Sukūriau skaitymo korteles, kurios padėjo tūkstančiams. Dar man patinka filmuoti ne tik savo veiklą, bet daryti įvairius video į tik-toką, instagramą.

asmenine-16-36022d6e3cff979a53842ba5f1c58ad4.jpg

Tas mylimas darbas, be kurio aš negaliu

atrinkimui_42_copy-1e8e618ac03afb355c0ce5985e3e8e50.jpg
Apie mane

Ką man reiškia būti mokytoja

Turėjau labai nuostabią pradinių klasių mokytoją, kuria visą laiką žavėjausi ir norėjau būti tokia, kaip ji, o dabar ir esu. Niekada nebuvo dvejonių. Visada žinojau, kad noriu būti mokytoja ir ne kitaip.

Mokytojos darbas mane vilioja iššūkiais. Bendravimas su tėveliais, su vaikais. Reikia mokėti pateikti medžiagą kuo įdomiau, motyvuoti vaikus. Dar vienas iš iššūkių – visada būti pasiekiama. Visada sakau, kad dirbu 24/7. Stengiuosi būti pasiekiama, man gali skambinti ir rašyti vi-sa-da. Taip pat man svarbu, kad vaikams būtų gera mokytis, todėl mano pamokos yra šiuolaikiškos, motyvuojančios ir nenuobodžios. 

Prenumeruokite naujienlaiškį